ثبت نام

تلگرام به نسخه ۴٫۳ آپدیت شد ؛ ویژگی های جدید کدامند؟

Telegram2

تلگرام دیروز نسخه ی ۴٫۳ این پیام رسان را به صورت عمومی منتشر کرد. تغییراتی در ساختار کلی و همچنین اضافه شدن برخی امکانات در برنامه مشهود است . حال به بررسی مهم ترین تغییرات این نسخه می پردازیم.

 

 

سیستم پاسخگویی جدید (@)

 

در نسخه جدید اپلیکیشن تلگرام اگر شما توسط فردی در گروهی ک هستید مورد خطاب قرار بگیرید (با تگ فراخوانی شوید) و یا به یکی از پیام های شما پاسخ دهند کلیدی با نماد @ در این چن ظاهر خواهد شد . این کلید به شما این امکان را میدهند که با استفاده از آن به پیام مربوط به خود با یک کلیک دسترسی پیدا کنید.

 

تغییرات استیکر ها

 

*استیکر های مورد علاقه ی خود را از این پس می توانید به تب مورد علاقه های خود اضافه کنید . برای این کار کافیست کنار استیکر های ارسال شده کلیک کنید و پس از اضافه کردن به پک استیکر ها روی گزینه ی Add To Favorites کلیک کنید .از آن پس در لیست استیکر های شما تبی با علامت ستاره قرار خواهد گرفت کخ با ان به استیکر های دلخواه خود دسترسی خواهید داشت.

 

*همچنین شما به عنوان مدیر گروه هایی که بیش از صد نفر کاربر دارند این امکان را خواهید داشتتا به گروه خود یه مجموعه استیکر را اضافه کنید تا کاربران در گروه بدون اینکه نیاز به اضافه کردنمجموعه ی استیکر به استیکر های خود از آنها در گروه استفاده کنند.

 

تغییرات بخش دعوت به تلگرام

 

بخشی که در ان شما می توانستید دوستانی را که از تلگرام استفاده نمیکنند به این برنامه دچار تغییراتی شده است و ظاهری مانند بخش دعوت کردن به گروه ها را به خود گرفته است.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار