ثبت نام

گوگل پلی رسما برای برای ایرانی ها در دسترس خواهد گرفت؟

Google-Play-Store-2

همانطور که می دانید فروشگاه رسمی اپلیکیشن گوگل یعنی گوگل پلی امروزه در اکثر کشور های جهان به صورت رسمی در دسترس است. اما هنوز تعدادی از کشور ها هسند که این فروشگاه به طور کامل در دسترس آنها قرار ندارد .

 

شناخته شده ترین کشوری که گوگل در دسترس کاربران آن قرار ندارد چینی ها هستند که پس از اینکه مدتی کوتاه توسط شرکت گوگل تحریم شد تمامی ابزار های رسمی شرکت گوگل را به صورت خود جوش تحریم و از ابزار های ملی خود به جای آنها استفاده کردند. از دیگر کشور ها می توان از ایران ، چین ، ماکائو ، کوبا سودان و میانمار یاد کرد.

 

حال چند روزیست که در بخش “Developer Console area” این سرویس نام این کشور ها برای دریافت خدمات این فروشگاه برای توسعه دهنگان اضافه شده است و این امکان وجود دارد که به زودی این سرویس در دسترس کاربران کشور ها قرار گیرد.

 

البته تا به حال پرداخت های این سرویس برای کاربران ماکائو فعال شده است .حال باید ببینیم که کشور ما چه زمانی این سرویس را به طور رسمی در دسترس کاربران خود خواهد دید.

 

گفتنیست در صورت عادی امکان دریافت اپلیکیشن های پولی و خرید درون برنامه ای برای کاربران این کشور ها و البته ایران فراهم نبود.

 

 

منبع :
Gsmarena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار