ثبت نام

چگونه از نسخه ی وب پیامرسان الو استفاده کنیم؟

Google-Allo-1

همانطور که در خبر ها مشاهده کردید گوگل بالاخره امکان استفاده از پیامرسان خود یعنی الو را بر روی وب فراهم کرد.همانطور که گفته شد گوگل این نسخه را به صورت وابسته به نسخه موبایل ارائه کرده و در صورت قطع ارتباط نسخه ی موجود در تلفن همراه ارتباط نسخه ی وب نیز قطع خواهد شد.حال ما در دیجی نما نحوه ی استفاده از این پیام رسان را به صورت کامل و تصویری به شما خواهیم آموخت

۱)برای شروع این کار کافیست الو را در موبایل خود باز کنید و با باز کردن منوی کناری آن گزینه ی Allo for web را انتخاب نمایید.

۲)با انتخاب گزینه ی Allo for web صفحه ای باز می شود ک در آن به شما می گوید که شما باید در مرورگر خود به آدرس وب این پیام رسان وار شوید و سپس با انتخاب گزینه ی Scan QR Code در این صفجه QR کد موجود در مرورگر را اسکن کنید.

۳)در مرورگر خود وارد آدرس اینترنتی allo[dot]google[dot]com شوید و از منوی بالایی گزینه ی Allo for web را انتخاب کنید.

۴)در صفحه ی باز شده یک بارکد QR را مشاهده می کنید. شما باید در تلفن همراه خود و در نرم افزار الو این کد را اسکن کنید.با اسکن این کد اتصال نسخه وب شما با نسخه موبایل شما به طور کامل برقرار خواهد شد و شما می توانید تمامی امکانات این پیام رسان را در نسخه ی وب استفاده کنید.

البته باز هم تکرار می کنیم که قطع ارتباط نسخه موبایل شما با اینترنت به هر نحوی چ از طریق قطع اتصال چه خاموش شدن موبایل شما باعث قطع شدن نسخه ی وب شما خواد شد.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open