دیجی نما

معرفی بازی زرد ; چالش با کلمات

بازی های معمایی و حدس کلمه به شدت سبب افزایش خلاقیت و بالا رفتتن کارکرد مغز شده و در نتیجه هوش شما را بالا خواهند برد.به همین جهت و همچنین علاقه ی شدید ایرانیان به این ژانر از بازی ها امروز قصد داریم یکی از جدید ترین بازی ها در این زمینه را به شما معرفی کنیم؛ بازی زرد.

بازی ایرانی زرد یک ایده ی کاملا نوآورانه در میان بازی های ایرانی بوده که میتوانید با مراجعه به مارکت بازار آن را دریافت کنید.

 

معرفی بازی زرد:

این بازی که تا این ورژن خود شامل بیش از ۱۲۰ مرحله ی متفاوت می باشد مجموعه ای از تصاویر است که شما باید با توجه به هر کدام از آنها جواب آن مرحله را حدس بزنید مثلا در یکی از مراحل حرف واو با استفاده از ابر رسم شده است که جواب آن مرحله ابرو می باشد .در تصاویر اکثرا از حروف و اعداد نیز استفاده شده است که با توجه به گفته ی نویسنده ی این بازی محل قرار گیری حروف در این بازی دارای اهمیت است.گاهی نیز شما باید در این مراحل حروف را بشمارید تا به جواب برسید مثلا تعداد ۳۰ حرف ب که جواب سیب را به شما خواهد داد.

هنگامی که شما چند مرحله از این بازی را رد میکنید متوجه نکته ای می شوید که زیاد جالب نیست ؛ مراحل بازی یا آنقدر راحت هسند که شما به محض دیدن آن جوب را می فهمید یا گاهی آنقدر سخت هستند که هر اندازه بر روی آنها وقت می گذارید متوجه پاسخ نخواهید شد.

راهنما ها برای عبور از مراحل غیر قابل حل:

البته در موقعی که شما با مراحل سخت و غیرقابل حل مواجه می شوید می توانید از چهار گزینه ای که سازنده ی این بازی در اختیار شما قرار داده است استفاده کنید.

چهار گزینه ی موجود برای شما عبارتند از:

*اولین گزینه به شما امکان مشاهده ی تعداد حروف پاسخ را خواهد داد.

*دومین امکانی که در اختیار شما قرار دارد یکی از حروف جواب مرحله را همراه با جایگاه آن در پاسخ در اختیار شما قرار خواهد داد.

*مورد سوم حروف جواب را به صورت بهم ریخته در اختیار شما قرار خواد داد.

*آخرین ابزاری که سازنده در اختیار شما قرار داده است این است که شما با پرداخت قسمتی از امتیازات خود به طور کامل پاسخ را مشاهده کنید.

 

گیم پلی بازی

در این بازی بیش از ۱۲۰ مرحله در پک های ۶ تایی موجود است .در ابتدا تنها پک اول در اختیار شما قرار دارد که شما برای اینکه بتوانید مجموعه مراحل دوم را باز کنید حد اقل باید به  ۴ مرحله از ۶ مرحله ی مجموعه اول پاسخ صحیح دهید.پاسخ صحیح به هر مرجله به شما ۱۰۰ سکه می دهد که می توانید با استفاده از آنها از راهنمایی ها استفاده کنید.البته در برخی مراحل می توانید با مشاهده ی ویدیو های تبلیغاتی دوبرابر سکه دریافت کنید.

در صورتی که شما برای ادامه بازی خود به سکه های بیشتری نیاز داشته می توانید از فروشگاه سکه بیشتری بخرید.البته در فروشگاه نیز یک گزینه ی سکه ی رایگان وجود دارد که از طریق مشاهده ی ویدیو به شما سکه می پردازد.

به طور کلی ایده ی این بازی در نوع خود نوآورانه بوده اما کم بودن مراحل ، آسان بودن زیاد برحی مراحل و یا سختی بیش از احد آنها (حد وسطی نداریم) از جذابیت بازی می کاهد.افزایش مراحل و پیچیده تر کردن سیستم امتیازات می تواند باعث جذاب تر شدن این بازی شود

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار