ثبت نام

چگونه در تلگرام تصاویر نابود شونده ارسال کنیم؟

androidpit-telegram-hero-16

به تازگی در آخرین نسخه ای که از پیام رسان محبوب ایرانی ها یعنی تلگرام در استور ها منتشر شد توسعه دهندگان این پیام رسان امکان ارسال تصاویر زمان دار و نابود شونده که پیش از این در بخش سکررت چت برای تمامی پیام ها موجود بود به گفتگو های عادی این برنامه اضافه کردند.هنگامی که شما این مدل از تصاویر یا ویدیو ها را ارسال میکنید به محض این که توسط مخاطب شما باز شوند تایمر آن که شما زمانی به آن داده اید فعال می شود و پس از پایان زمان آن تصویر حذف خواهد شد.

برای ارسال این پیام های تصویری شما در ابتدا باید از قسمت انتخاب فایل و عکس این برنامه یک تصویر یا ویدیو را انتخاب کنید.پس از اینکه یک عکس یا تصویر را انتخاب کنید صفحه ویژه ی تلگرام برای ارسال عکس باز میشود.در گوشه ی پایین سمت راست این صفحه یه کلید تایمر قرار دارد که شما برای ارسال این تصویر باید روی آن کلیک کنید.

پس از این که شما گزینه ی تایمر را انتخاب کردید بخش زمان بندی این امکان باز میشود .شما میتوانید از بین بازه ی های زمانی یک ثانیه تا یک دقیقه زمان مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس بر روی کلید ارسال کلیک نمایید . مخاطب شما به محض این که این پیام را باز کند تایمر برای او فعال خواهد شد. پس از اتمام زمان تنظیم شده در تایمر تصویر ارسالی شما حذف خواهد شد.

نکته جالب اینجاست که در زمان تعیین شده که مخاطب در حال مشاهده ی تصویر میباشد تلگرام اجازه گرفتن اسکرین شات را به فرد نخواهد داد.در صورتی که مخاطب اقدام به گرفتن اسکرین شات کند موفق نشده و پیغامی مبنی بر اینکه فرد قصد گرفتن یک اسکرین شات را داشته ارسال خواهد شد.

تبلیغات

.

.


دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open